Соковижималка (соковичавниця) відцентрова Блискавка 1566 на 1000 Вт Original
- Готово до відправки
- Код: 1567
1 930 ₴
1 833 ₴
Соковижималка (соковичавниця) відцентрова Блискавка 1566 на 1000 Вт Original
За допомогою такої електричної соковичавниці Ви легко отримайте смачний напій із доступних фруктів і овочів і ягід. Прилад виготовлений із високоякісного пластику та неіржавкої сталі, що дає змогу слугувати Вам довго та з легкістю очищати цю кухонну техніку, окремі частини можна мити в посудомийній машині.
Діаметр отвору 75 мм — ціле яблуко Ви зможете пустити на віджимання не розрізаючи його. Свіжовичавлені соки на Вашому столі щодня!
Характеристика:
Корпус із неіржавкої сталі;
Контейнер для соку: 600 мл;
2 швидкості;
Система автоматичного блокування;
Фільтр-сітка тонкого очищення з неіржавкої сталі;
Потужність 1000 Вт;
Комплектація:
контейнер для соку,
проштовхувач,
інструкція з експлуатації.
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Соковижималка (соковичавниця) відцентрова Блискавка 1566 на 1000 Вт Original»
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Плюс |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Об'єм резервуара для соку | 0.6 л |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Пряма подача соку | Так |
| Діаметр завантажувального отвору | 75 мм |
| Захист від перевантажень | Так |
| Матеріал сітки центрифуги | нержавіюча сталь |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Форма завантажувальної горловини | Кругла |
| Комплектація | |
| Глечик для соку | Так |
| Штовхач | Так |
- Ціна: 1 833 ₴











